درباره ما   

دارالترجمه رسمی اراک (شماره پروانه 894) تنها دارالترجمه رسمی و مورد تأیید قوه قضائیه در استان مرکزی، با دارا بودن تیمی متخصص از مترجمان رسمی و غیر رسمی با تکیه بر مدیریت علمی و با بهره ¬گیری از موفق ترین مترجمان مجرب و متعهد، موفق شده است بالاترین سطح کیفی را از نظر سلامت و شیوایی و همچنین سرعت و دقت در خدمات ترجمه ارایه نماید.

در دارالترجمه رسمی اراک، کلیه خدمات ترجمه رسمی با تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه با قیمت های مصوب اداره کل مترجمان رسمی قوه قضائیه انجام می شود. همچنین در صورت درخواست مراجعین، خدمات ترجمه رسمی و غیررسمی زبان‌ های آلمانی، انگلیسی، فرانسه، روسی، ایتالیایی، ترکی (استانبولی و آذری)، عربی، اسپانیولی، ژاپنی و چینی با همکاری تیمی از مترجمان رسمی و غیر رسمی این زبان¬ها انجام می¬گیرد.

در این راستا دارالترجمه رسمی اراک آماده همکاری و ارائه خدمات ترجمه ای به شرکت¬های معظم، افراد حقيقي و حقوقي، شرکت هاي بازرگاني، مراکز علمي و دانشگاهي می¬باشد.

برخی از خدمات دارالترجمه رسمی اراک

1- ترجمه اسناد و مدارک هویتی، تحصیلی، شغلی و مالکیت، با اخذ تاییدات دادگستری و وزارت خارجه.

2- ترجمه کلیه اسناد، متون و قراردادهای تجاری شرکت¬ها با اخذ تاییدات دادگستری و وزارت خارجه.

3- ترجمه مقالات تخصصی برای ارسال به ژورنالهای بین المللی با تضمین اکسپت.

4- خدمات ترجمه شفاهی.

5- دو زبانه کردن وب سایتها و ترجمه کاتالوگ محصولات.

6- برگردان مکاتبات اداری با شرکای خارجی.

7- برگردان متون تبلیغاتی برای استفاده در شبکه های مجازی.

امید است در سریعترین زمان ممکن و با ارائه خدمات مناسب بتوانیم تسهیلگر امور شما در سفرهای خارجه و نیز همراه شما در کنفرانسهای بین المللی و عقد قراردادهای خارجی باشیم.

مترجم مسئول دارالترجمه رسمی اراک دکتر عارفه سادات خوش نیت، مدرس دانشگاه¬های اراک، صنعتی اراک و فرهنگیان (رزومه )